13-10-2023 Богдан
Добрий день! Чи могли б Ви надіслати у електронному вигляді "Методичні вказівки до науково - дослідницької практики"?
16-10-2023 Вікторія Альфредівна

Доброго дня, Богдане!

У відповідь на Ваш запит повідомляємо, що у фонді Електронної бібліотеки НТУ зберігається наступне видання:

Кузьмінець, М. П.  Методичні вказівки до науково-дослідницької практики : для студентів магістерської підготовки галузі знань 02 "Культура і мистецтво" спеціальності 022 "Дизайн" автомеханічного факультету / М. П. Кузьмінець, М. О. Пристайло, Г. М. Мачишин ; НТУ, Кафедра комп'ютерної, інженерної графіки та дизайну. – Київ : НТУ, 2019. – 24 с.

Переглянути повний текст цього видання Ви зможете скориставшись Електронним каталогом бібліотеки. Авторизація в каталозі не потрібна.

 

P.S. Порада на майбутнє: для пошуку в Електронній бібліотеці НТУ видання, яке цікавить, потрібно знати не тільки його назву, а й автора або співавторів електронного видання, спеціальність.

 

Зав. відділом ІТ та КЗ

В. А. Рассказова

 20-06-2023 Катерина
Добрий день!
Чи можна отримати електронний варіант книги ІІ: Технологія наукових досліджень і технічної творчості / Гаврилов Е.В., Дмитриченко М.Ф., Лановий О.Т., Поліщук В.П. та ін. – 318 с. 
22-06-2023 Лариса Володимирівна Колісник
Доброго дня, Катерина. Ваш запит сформован невірно. Назва книги "Системологія на транспорті". В нашій бібліотеці є тільки паперовий варіант цієї книги. Електронного варіанту немає.
Зав. інформаційно-бібліографічного відділу 


02-03-2023 Володимир
Добрий вечір! Прошу, будь ласка, перевірити правильність УДК відповідно до назви та ключових слів наукової роботи. Дякую!

УДК 338.22:338.46

РОЗВИТОК СФЕРИ ПОСЛУГ ЯК ФАКТОР ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ В СИСТЕМІ ГЛОБАЛЬНОГО ПОДІЛУ ПРАЦІ

Ключові слова: послуга, сфера послуг, міжнародна торгівля, глобальний поділ праці, конкурентоспроможність національної економіки, міжнародна торгівля транспортними послугами, державна політика, спеціалізація.

З повагою,
аспірант кафедри економіки НТУ
Муленко В.М.
07-03-2023 Лариса Володимирівна

Доброго дня, Володимир!

УДК Вашої роботи визначено правильно.

 

Зав. інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки26-10-2022 Тарас
Чи можливо отримати електронний варіант підручника Нарисна геометрія
04-11-2022 Вікторія Альфредівна

Доброго дня! У відповідь на Ваш запит повідомляємо, що електронного варіанту підручника з нарисної геометрії у фонді електронної бібліотеки, на жаль, немає. Ми можемо Вам запропонувати такі повнотекстові видання:

1. Методичні настанови до навчальної дисципліни "Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка" з розділу "Комп'ютерна графіка в середовищі AutoCAD" [Електронний ресурс] : для студентів "Автомеханічного факультету", "Факультету транспортного будівництва", "Центру заочного та дистанційного навчання", "Центру міжнародного співробітництва" / М.П. Кузьмінець, Ю.В. Науменко, Ю.І. Дубовенко, В.В. Крівцов ; НТУ, Кафедра комп'ютерної, інженерної графіки та дизайну. – Київ : НТУ, 2018. – 40 с.

2. Нарисна геометрія. Теорія і практика [Електронний ресурс] : методичні настанови для студентів автомеханічного факультету, факультету транспорного будівництва, факультету транспортних та інформаційних технологій, центру заочного та дистанційного навчання НТУ / Н.М. Букраба, В.Г. Жемчужніков, О.М. Крикун ; НТУ, Кафедра комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну. – Київ : НТУ, 2016. – 179 с.

Переглянути повний текст цих видань Ви зможете скориставшись Електронним каталогом бібліотеки. Авторизація в каталозі не потрібна.

У фондах бібліотеки НТУ зберігається друкований підручник з нарисної геометрії. Довідки за телефоном: +38 (044) 285-77-90

 

Зав. відділом ІТ та КЗ

В. А. Рассказова10-07-2022 Анастасія
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, який зараз (липень, серпень) графік роботи бібліотеки?
Цікавить, чи буде можливим підписати обхідний лист в кінці липня?
19-07-2022 Олена Миколаївна

Бібліотека університету  працює у липні–серпні з понеділка по п’ятницю з 10. 00 – 15.30 (НБК по вул. М. Бойчука, 42, поверх 9)

Підпис обхідних листів до 15.00.

Вихідні – субота, неділя

Під час повітряної тривоги користувачі та працівники полишають приміщення і прямують до найближчого укриття.

 05-11-2021 Ірина
Вітаю! Перевірте, будь ласка, правильність УДК відповідно до назви статті.
Дякую. З повагою, Ірина Автушенко.

УДК 94(477)+355.233.23

ВІЙСЬКОВО-РЕЛІГІЙНІ ВІДНОСИНИ В УКРАЇНІ: ПИТАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

Ключові слова: військово-релігійні відносини, військовослужбовці, капелани, священники, Церква, національна безпека, свобода релігійного віросповідання.
05-11-2021 Лариса Володимирівна

Шановна Ірина!

Відповідно до назви статті УДК 355.233.2:2

 

З повагою,

завідуюча інформаційно-бібліографічним відділом Колісник Лариса Володимирівна01-02-2021 Вадим
Доброго дня, шановні працівники бібліотеки! Як аспірант ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана", шукаю інформацію щодо досліджень у сфері обліку та та оподаткування, а саме бухгалтерського обілку та оподаткування підприємств водного транспорту. Прошу Вас надати мені наявні у Вашій бібліотеці підручники із бухгалтерського обліку на підприємствах водного транспорту.


З повагою,
аспірант ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана,
Довж В.В.
04-02-2021 Лариса Володимирівна

Шановний Вадим !

На Ваш запит у нашій бібліотеці  є 2 книги:
1. Качанов И. В. Организация производства и управление предприятиями врдного транспорта.- Минск: БНТУ.-2013.-330 с.
2. Підлісний М. І. Ефективність управлінських рішень подальшого реформування приватизованих підприємств водного транспорту.-К: Наук. думка. - 2003. - 344 с.
 
З повагою
завідуюча ІБВ Колісник Л. В.


31-10-2020 Михайло
Доброго дня! Мені потрібен повний текст цього видання: Методичні настанови та контрольні завдання з інженерної графіки [Електронний ресурс] : для студентів дорожньо-будівельного факультету, факультету транспортних та інформаційних технологій та факультету економіки, менеджменту і права / Н.М. Букраба, В.Г. Жемчужніков, О.М. Крикун ; НТУ, Кафедра комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну. – Київ : НТУ, 2013. – 76 с.
Як я можу його отримати?
31-10-2020 Вікторія Альфредівна

Доброго дня! Ознайомитися з повним текстом видання Ви можете у Електронній бібліотеці Національного транспортного університету. Для початку роботи з електронною бібліотекою (через електронний каталог) вам необхідно авторизуватися.

Як виконати авторизацію?

Пройдіть за посиланням http://lib.ntu.edu.ua/catalog/login.html.

Перед Вами з'явиться вікно авторизації.

Початково є два поля, в яких введені користувачем дані перевіряються автоматично.

Поля форми авторизації повинні бути обов'язково заповнені. 

Потрібно ввести логін та пароль.

В поле "Логін" вводимо – ntu (маленькими літерами), а у поле "Пароль" –  ідентифікаційний податковий номер (складається з 10 цифр). Після цього натискаємо кнопку «Увійти».

Таким чином користувач потрапляє на сторінку електронного каталогу бібліотеки НТУ.

Що відбувається при введенні невірних даних?

Помилка при авторизації блокує відвідувача.

Помилка авторизації – це невірне введення логіна або пароля. При наборі кодових слів, користувач повинен звертати увагу на правильний порядок символів, регістр, встановлену розкладку клавіатури.31-10-2020 Євген
Вітаю! Чи можливо переглядати дисертаційні роботи в онлайн-режимі? Дякую
31-10-2020 Вікторія Альфредівна

Доброго ранку! У відповідь на Ваш запит повідомляємо, що у фонді бібліотеки НТУ не зберігаються електронні версії дисертацій. Ознайомитися з друкованими примірниками дисертаційних робіт, які зберігаються у фонді бібліотеки, читачі мають можливість тільки у читальному залі наукової літератури (НБК по вул. М. Бойчука, 42. Поверх 8, кім. 802).30-10-2020 Дмитро
Доброго ранку! Підкажіть ,будь-ласка, чи наявні підручники у фондах бібліотеки.
1) навч. посібник / О.В. Горбенко, «Логістика», видавництва Знання, 2014 ,Київ ?
2) навч. посібник / Л.М. Гурч, «Логістика», видавництва Персонал, 2008.— 560 с., Київ ?
Чекаю на Вашу відповідь! Гарного дня!
30-10-2020 Олена Миколаївна

Доброго дня !

В фонді бібліотеки є навчальний посібник  Горбенко О. В. Логістика. - 2014. Навчального посібника Гурч Л. М. Логістика в фонді немає. 
Для отримання книги звертайтесь на навчальний абонемент ( НБК, 9 поверх, кім. 907)Сторінка: 1  2