ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ТА РОЗМІЩЕННЯ  ПОВНОТЕКСТОВИХ ВИДАНЬ В ЕЛЕКТРОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ 

  1. Передавання повнотекстових видань їх авторами до Електронної бібліотеки НТУ започатковується з метою їх надання в загальний доступ у режимі online.
  2. Автор/співавтор особисто здає видання до відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Бібліотеки. Отримує акт прийому-передачі документу. 
  3. Повнотекстові видання приймаються тільки у форматі PDF. 
  4. Захист електронних видань від копіювання робить сам автор. 
  5. Cкладові частини видання повинні йти одним файлом.
  6. Бібліотека розміщує на своєму сайті електронні видання та спільно з Інформаційно-обчислювальним центром НТУ забезпечує до них доступ.
  7. Якщо потрібно, автор має право вносити зміни та доповнення до видання, після чого версія електронного ресурсу має бути поновлена працівниками відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Бібліотеки.
  8. З плином часу видання застарівають. Таким чином, кафедри університету повинні надавати до відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення бібліотеки списки видань, які слід видалити із електронної бібліотеки.  

З питань передачі електронних видань звертайтеся до відділу ІТ та КЗ бібліотеки за адресою:

НБК по вул. М. Бойчука, 42. поверх 9, кімната 903.

Довідки за тел. +38 (044) 284-70-13

e-mail: vike-victory@ukr.net

 

УВАГА! Бібліотека не займається доставкою актів авторам або укладачам.

  

З переліком електронних видань кафедр, які були передані до Бібліотеки протягом місяця, можна ознайомитися переглянувши розділ сайту "Бібліотечний гід / Нові надходження / Нові надходження до Електронної бібліотеки".  

 

З переліком повнотекстових видань кафедр, за весь період існування ЕБ можна ознайомитися переглянувши розділ сайту «Е-Бібліотека / Видання кафедр». 

 

 

ВИМОГИ ДО МЕТОДИЧНИХ РОЗРОБОК ТА ПОРЯДОК ЇХ ПОДАННЯ 

ДЛЯ ЗАТВЕРДЖЕННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЮ РАДОЮ НТУ

 

 

Оновлено: 27.02.2024.